fbpx

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su LEMATEC slapukų politika. Daugiau informacijos

Įrangos tiekimas pramonei

Mūsų įranga skirta maisto, gėrimų, farmacijos ir chemijos pramonei: pakavimo įrengimai, fasavimo ir vakuuminio pakavimo įranga, ženklinimo ir etikečių klijavimo prietaisai, pramoninės maisto gamybos ir perdirbimo įranga, paletavimo ant euro palečių sistemos, konvejeriai, metalo detektoriai, rentgeno aparatai, X ray bei elektroninės svarstyklės. Jums tiekiame įrangą atitinkančią individualius poreikius bei pažangias rinkos tendencijas. Mūsų santykiai su partneriais yra paremti ilgalaikiu bendradarbiavimu ir savitarpio pasitikėjimu. Atsakingai renkamės su kuo dirbti, kad projekto įgyvendinimo procesas būtų sklandus, o Jus pasiektų tik kokybiška įranga.

Technologijų projektavimas

LEMATEC kvalifikuotos komandos specialistai gali parengti pilną įrangos projektą, jį vystyti ir įgyvendinti pagal Jūsų poreikius ir techninius reikalavimus. Suprojektuosime pilnai veikiančią gamybos ir pakavimo liniją, kuri konvejerio principu atliks visus reikiamus veiksmus. Mūsų inžinieriai parengs išsamius įrangos brėžinius, nuolatos konsultuos ir patars kaip optimizuoti gamybos procesus, atliks reikiamus tyrimus ir technines analizes reikalingas Jūsų projekto įgyvendinimui. Suprojektuota kokybiška įranga bus pristatyta ir tinkamai sumontuota. Instaliavus ir paleidus įrenginius, Jūsų komandai bus pravestas įrangos valdymo instruktažas.

Garantinis aptarnavimas ir atsarginės dalys

Po įrangos paleidimo mūsų darbas nesibaigia. Nuolatos prižiūrėsime įrenginius ir dirbame kartu su kliento komanda. Visada stengiamės iškilusias problemas išspręsti iki gedimo. Įvykus gedimui mūsų specialistai sutaisys įrangą, padės nustatyti atsarginių detalių poreikį. Tiekiame tik originalias atsargines dalis ir eksploatacines medžiagas. Nenumatytais atvejais operatyviai sprendžia problemas ir imamės visų reikiamų priemonių, kad būtinos dalys ir medžiagos pasiektų Jus sutartu laiku.

Turite klausimų?
Reikia konsultacijos?
Susisiekite su specialistais
Susisiekite

Registruokitės

ir gaukite kvietimus į parodas bei mūsų naujienas!