Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Lematec slapukų politika. Daugiau informacijos

LEMATEC - Jūsų verslo partneris

LEMATEC pradėjo savo veiklą 2008 metais, tuo metu suformuotas produkto krepšelis, užmegzti ryšiai su partneriais, pradėti vystyti pardavimai, ėmė formuotis įmonės vertybės – sąžiningas verslas.

2010 metais, po kriziniu laikotarpiu prasidėjo įrangos tiekimas į Pabaltijo regioną. LEMATEC tuo metu buvo rinkos naujokė, tačiau jau buvo užsitarnavusi klientų pasitikėjimą. Įmonei buvo patikėti didelės apimties projektai. Taip pirmieji pardavimai prasidėjo nuo kompleksinių linijų, o ne pavienių įrenginių. Projektai įgyvendinti tuose sektoriuose į kuriuos įmonė orientuojasi iki šiol: maisto, gėrimų ir kita pramonė. Ambicinga ir jauna komanda degė noru dirbti su sudėtingais ir įdomiais projektais, iš šio jaunatviško užsidegimo gimė įmonės šūkis – PASSION FOR ENGINEERING.

Suburta patikimų ir sąžiningų specialistų komanda sėkmingai vystė veiklą ir 2014 pastangos neliko neįvertintos. Įmonė gavo prestižinį apdovanojimą „Gazelė 2014“, tapo stipriausia Vilniaus regione, kartu buvo įteiktas „Stipriausi Lietuvoje 2014“ sertifikatas už aukštą mokumo reitingą. Suteiktos nominacijos komandą įpareigoja dar labiau stengtis, nuolatos tobulėti ir siekti geriausių rezultatų skaidriu ir atsakingu keliu.

Misija

Padidinti klientų produktyvumą aprūpinant juos efektyviais bei paprastais pakavimo ir technologiniais sprendimais, nuo vieno įrenginio iki pilnos linijos. Nuo A iki Z.

Klientų sėkmė – mūsų prioritetas!

Vizija

Numeris vienas įrangos tiekėjas Baltijos regione.

Vertybės

Kokybė. Atsakingas verslas, aiškumas su kolegomis, partneriais ir klientais.

LEMATEC- Stiprybės

  • AUKŠTI KOKYBĖS STANDARTAI
  • PATIKRINTI PARTNERIAI
  • ATSAKINGAS VERSLAS
  • KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
Susisiekite

Registruokitės

ir gaukite kvietimus į parodas bei mūsų naujienas!